Open Atrium Export (7.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
