Open Atrium Export (7.x-2.0-beta4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Version
es: Versión

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: download
es: descargar

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Package
es: Paquete

en: export
es: exportar

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
es: Sólo puede contener letras en minúscula, números y guiónes bajos. <strong>Trate de evitar conflictos con nombres de proyectos Drupal existentes.</strong>

en: Do not begin name with numbers.
es: El nombre no puede comenzar con números.
