Open Atrium Export (7.x-2.0-beta4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: download
lv: lejupielādes

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Package
lv: Paka

en: export
lv: eksportēt

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
