Open Atrium Export (7.x-2.0-beta4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Package
nl: Pakket

en: export
nl: exporteer

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Do not begin name with numbers.
nl: Niet met cijfers beginnen.
