Open Atrium Export (7.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: download
sk: prevzatie

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Package
sk: Balík

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
