Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: export
ar: تصدير

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
