Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: export
be: экспартаваць

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
