Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: download
ca: descarrega

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
