Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Package
cy: Pecyn
