Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: download
eu: deskargatu

en: export
eu: esportatu

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
