Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
