Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
