Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್
