Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Package
nn: Pakke

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
