Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: download
ru: скачать

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Package
ru: Пакет

en: export
ru: экспорт

en: Choose an option.
ru: Выберите вариант.

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
ru: Может содержать только строчные буквы, числа и знак подчеркивания. <strong>Попытка избежать конфликтов с названиями существующих проектов Drupal.</strong>

en: To clear this field, <a href="!reset">reset the form</a>.
ru: Чтобы очистить это поле, нажмите <a href="!reset">восстановить форму</a>.

en: Do not begin name with numbers.
ru: Не начинайте имя с числа.
