Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: export
sq: eksporto
