Open Atrium Export (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: download
sv: ladda ned

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Package
sv: Paket

en: export
sv: exportera

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
sv: Får bara innehålla små bokstäver a-z, siffror och understreck. <strong>Undvik namnkonflikter med befintliga Drupalprojekt.</strong>
