Open Atrium Export (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: download
cs: stažení

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Package
cs: Balík

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
