Open Atrium Export (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Package
fa: بسته

en: export
fa: صدور

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
