Open Atrium Export (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: download
ja: ダウンロード

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Package
ja: パッケージ

en: export
ja: エクスポート

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
ja: アルファベット小文字、数字、アンダースコアのみ含みます。<strong>既存のDrupalプロジェクトの名前と衝突しないようにしてください。</strong>

en: Do not begin name with numbers.
ja: 名前は数字から始めないでください。
