Open Atrium Export (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: export
oc: exportar

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
oc: Aqueste nom deu pas conténer que des letras minusculas, des chiffres e des tirets-bas (_). <strong>Essayer d'éviter les conflictes amb des noms de moduls Drupal existents.</strong>
