Open Atrium Export (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: download
pt: descarregar

en: Upload file
pt: Enviar arquivo

en: Package
pt: Pacote

en: export
pt: exportar

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
pt: Deve-se conter apenas letras minúsculas, números e sublinhados. <strong>Tente evitar conflitos com nomes de projetos Drupal existentes.</strong>
