Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
