Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Package
el: Πακέτο

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
