Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
