Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
