Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Import
th: นำเข้า

en: Package
th: แพคเกจ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
