Open Atrium Export (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: download
uk: завантаження

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Package
uk: Пакунок

en: export
uk: експорт

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. <strong>Намагайтесь уникати конфлікту імен із вже наявними проектами Drupal.</strong>

en: To clear this field, <a href="!reset">reset the form</a>.
uk: Щоб очистити це поле треба <a href="!reset">скинути форму</a>.

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.

en: Please enter a valid version with core and major version number. Example: @example
uk: Будь ласка, введіть правильну адресу з номером версії ядра і номером головної версії. Приклад: @example
