Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Package
id: Paket

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
