Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: download
lt: atsisiųsti

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Package
lt: Pakuotė

en: export
lt: eksportuoti

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
