Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: Package
ro: Pachet

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
