Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: download
fi: lataa

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Package
fi: Pakkaus

en: export
fi: lataa

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
fi: Voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja. <strong>Pyri välttämään nimiä jotka ovat olemassaolevien Drupal projektien käytössä.</strong>

en: Do not begin name with numbers.
fi: Älä aloita nimeä numeroilla.

en: Please enter a valid version with core and major version number. Example: @example
fi: Syötä kelvollinen versio ytimen ja versionumeron kanssa. Esimerkki: @example
