Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
