Open Atrium Export (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
