Open Atrium Files (7.x-2.0-rc3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Actions
da: Handlinger

en: Download
da: Hent

en: Parent
da: Overordnet element

en: Depth
da: Dybde

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Mode
da: Tilstand

en: Process
da: Behandl

en: Clear
da: Ryd

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Caption
da: Undertekst

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Add files
da: Tilføj filer

en: Hide filter
da: Skjul filter
