Open Atrium Files (7.x-2.0-rc4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Download
ar: تحميل

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Mode
ar: النمط

en: Process
ar: عملية

en: Clear
ar: مسح

en: Caption
ar: شرح

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب
