Open Atrium Files (7.x-2.0-rc5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Actions
nn: Handlingar

en: Download
nn: Last ned

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: All
nn: Alle

en: Mode
nn: Modus
