Open Atrium Files (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: New folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
