Open Atrium Files (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Actions
nl: Acties

en: Download
nl: Downloaden

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Update
nl: Bijwerken

en: All
nl: Alle

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Mode
nl: Modus

en: Process
nl: Verwerk

en: Clear
nl: Wissen

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Hide filter
nl: Filter verbergen
