Open Atrium Files (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Actions
vi: Thao tác

en: Download
vi: Tải về

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Update
vi: Cập nhật

en: All
vi: Tất cả

en: New folder
vi: Thư mục mới

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Mode
vi: Chế độ

en: Process
vi: Tiến trình

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Add file
vi: Thêm tập tin

en: Caption
vi: Đầu đề

en: File Name
vi: Tên tập tin
