Open Atrium Files (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Mode
lt: Būdas

en: Process
lt: Procesas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Caption
lt: Antraštė

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Add files
lt: Pridėti failus
