Open Atrium Files (7.x-2.10) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Rearrange
bs: Preurediti
