Open Atrium Files (7.x-2.10) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Actions
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Parent
km: មេ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Mode
km: របៀប​

en: Space
km: ទំហំ

en: Rearrange
km: រៀបចំ​ឡើងវិញ
