Open Atrium Files (7.x-2.10) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Actions
sk: Akcie

en: Download
sk: Prevziať

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Mode
sk: Režim

en: Process
sk: Spracovanie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Caption
sk: Popis

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Space
sk: Medzera

en: Rearrange
sk: Preusporiadať

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Processing...
sk: Spracovávame...
