Open Atrium Files (7.x-2.11) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Actions
af: Aksies

en: Download
af: Laai af

en: Parent
af: Voorganger

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Rearrange
af: Herrangskik
