Open Atrium Files (7.x-2.11) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Actions
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: New folder
cs: Nová složka

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Mode
cs: Režim

en: Process
cs: Zpracovat

en: Clear
cs: Vymazat

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Caption
cs: Popisek

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Space
cs: Mezera

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Hide filter
cs: Skrýt filtr
