Open Atrium Files (7.x-2.11) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
