Open Atrium Files (7.x-2.12) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Actions
lv: Darbības

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Mode
lv: Režīms

en: Process
lv: Apstrāde

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Caption
lv: Paraksts

en: Space
lv: Atstarpe

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Add files
lv: Pievienot datnes

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru
