Open Atrium Files (7.x-2.12) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Actions
tr: Eylemler

en: Download
tr: İndir

en: Parent
tr: Üst öge

en: Depth
tr: Derinlik

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: New folder
tr: Yeni klasör

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Mode
tr: Kip

en: Process
tr: İşlem

en: Clear
tr: Temizle

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: Caption
tr: Başlık

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Space
tr: Boşluk

en: Rearrange
tr: Yeniden düzenle

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Processing...
tr: İşleniyor...

en: Hide filter
tr: Süzgeci gizle

en: Fields to show
tr: Gösterilecek alanlar
