Open Atrium Files (7.x-2.13) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Actions
ca: Accions

en: Download
ca: Baixa

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Process
ca: Processa

en: Clear
ca: Neteja

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Space
ca: Espai

en: Rearrange
ca: Reordena

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Add files
ca: Afegeix fitxers

en: Hide filter
ca: Amaga el filtre
